Boekenmarkt Oostwold
Gratis toegang
Wanneer? | 7 juni 2025 |
Waar? | Ons Gebouw |
Aanvang | 10:00 u |
Einde | 16:00 u |
Ga naar de website: www.pgog.nl
Op 7 juni is er van 10.00-16.00 uur weer een boekenmarkt in Oostwold. Volgens bezoekers misschien wel de leukste boekenmarkt van het noorden!
In en rond Ons Gebouw (Goldhoorn 6) zullen weer duizenden boeken uitgestald staan voor de liefhebber. Alle genres zijn aanwezig en voor jong tot oud valt er wat te halen. Naast boeken bieden we ook een ruim aanbod aan lp’s, cd’s, dvd’s, stripboeken, tijdschriften, bordspellen, puzzels en speelgoed. Ook kan er genoten worden van een kop huisgemaakte soep of een punt heerlijke zelfgebakken taart met een kop koffie of thee!
Tip: wil je rustig kunnen zoeken tussen het aanbod? Kom dan ’s middags! De keus is ook dan nog erg groot, maar het aantal bezoekers wat lager, dus hoef je niet te dringen om het aanbod te kunnen bekijken.
De opbrengst van de markt is bestemd voor het ISF Oldambt, een stichting die noodhulp verleent aan mensen binnen het Oldambt die zich in een financiële noodsituatie bevinden en buiten de regelingen van de overheid vallen.
Zie voor meer informatie: pgog.nl/boeken25
--- advertentie ---
Komende evenementen
- 17 mei 2025
Rommelmarkt
Nieuwe Pekela - 21 mei 2025
Braakballen pluizen
Midwolda - 29 mei 2025
Nationale Stoomtreindag - Stukgoederenvervoer
Stadskanaal - 29 mei 2025
Hemelvaartsfeest Rhederbrug
Bellingwolde - 31 mei 2025
Leutje Sail
Veendam - 3 juni 2025
Oost Groninger Rijwieldriedaagse
Wedde - 7 juni 2025
Boekenmarkt Oostwold
Oostwold - 7 juni 2025
Kerkenpad Oost-Groningen
Oost Groningen - 8 juni 2025
Rijdag - Gele dienstregeling
Stadskanaal - 8 juni 2025
Sterren op het Marktplein
Winschoten
Zelf een bijdrage leveren
Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.