Oost-Groningen Facebook
Menu

Gemeenten

Like Pompoenenfeest! op Facebook

Pompoenenfeest!

Dit evenement heeft al plaats gevonden!!

Wanneer?  

17 oktober 2021

Waar?  

Klokkengieterijmuseum
Provincialeweg 46
Heiligerlee, Oldambt

Aanvang  

10:00 u

Einde  

17:00 u

Ga naar de website: www.museaheiligerlee.nl

Wat een leuke dag wordt het op zondag 17 oktober! We organiseren dan wederom het Pompoenenfeest. Kinderen mogen deze dag lekker komen knutselen met pompoenen bij het Klokkengieterijmuseum in Heiligerlee. Wie maakt de leukste, liefste of griezeligste pompoen? Ter voorbereiding op Halloween, je maakt vast een mooie pompoen voor bij de voordeur van je huis!

Win de prijs!
Ook is er een prijs te winnen voor degene die het gewicht van de superpompoen weet te raden!

Kinderen hebben deze gezellige dag voor slechts € 3,- toegang, dat is inclusief een pompoen, gebruik van gereedschap én een consumptie. Ook worden er poffertjes, koffie en thee verkocht.

Entree voor het museum is voor de kinderen geheel gratis!

Zelf een bijdrage leveren

Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.

Meer info »

Gratis reclame voor sportclubs en stichtingen

Meer info »

Uw bedrijf hier voor slechts € 65 ex BTW per jaar

Oost-Groningen

Business Partners

Klooster Reizen Winschoten
Schildersbedrijf Dreijer VOF Beerta
ESET Antivirus en internetbeveiliging
Camperpark Landgoed Winschoterzijl Winschoten
Johan Kroon Administratie Scheemda
Hoogma Webdesign Beerta
Nauticfan Beerta
Komex Musselkanaal
24/7 Bestellen Beerta
A.F. Security Heiligerlee

--- advertentie ---

Oost-Groningen is een prachtige regio want....

Ik woon er al bijna 20 jaar, ontdek nog steeds nieuwe plekjes. Gebied met grote toekomst, dat is het!

Zelf toevoegen »