Lutje Adrillen
Dit evenement heeft al plaats gevonden!!
Gratis toegang
Wanneer? | 13 november 2023 |
Waar? | Adrillen Winschoten |
Aanvang | 09:00 u |
Einde | 17:00 u |
Eigenlijk is het in november twee dagen feest in Winschoten. Op maandag 6 november is Adrillen en een week later, op 13 november, doen we het nog eens dunnetjes over tijdens Lutje Adrillen.
De warenmarkt staat op zowel 7 als 14 november opgesteld op de Venne, vanaf het Oldambtplein tot en met het pand van Vishandel Chris Lich. Daar gaat de markt om de bocht en loopt hij door tot aan het oude pand van de Kijkshop. Eenmaal hier kan men zo doorlopen naar de kermis op het Marktplein of de inwendige mens verzorgen in één van de vele horecaondernemingen. Met bijna 100 kramen zijn alle beschikbare meters voor de markt weer volledig gevuld. Op beide dagen opent de markt om 9.00 uur en eindigt het geheel om 17.00 uur.
--- advertentie ---
Komende evenementen
- 11 mei 2025
Dag van het Park
Winschoten - 11 mei 2025
Moederdagrit High Tea
Stadskanaal - 11 mei 2025
Kom tennissen tijdens Dag van het Park!
Winschoten - 17 mei 2025
Rommelmarkt
Nieuwe Pekela - 21 mei 2025
Braakballen pluizen
Midwolda - 29 mei 2025
Nationale Stoomtreindag - Stukgoederenvervoer
Stadskanaal - 29 mei 2025
Hemelvaartsfeest Rhederbrug
Bellingwolde - 31 mei 2025
Leutje Sail
Veendam - 3 juni 2025
Oost Groninger Rijwieldriedaagse
Wedde - 6 juni 2025
Jachthavenmarkt
Oude Pekela
Zelf een bijdrage leveren
Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.