Oost-Groningen Facebook
Menu

Gemeenten

De nacht van de Dino

Dit evenement heeft al plaats gevonden!!

Wanneer?  

Van 10 tot 11 september 2016

Waar?  

Landgoed Tenaxx
Borgesiusweg 1
Wedde, Westerwolde

Aanvang  

17:00 u

Einde  

11:00 u

Ga naar de website: familieparken-tenaxx.nl

Op zaterdag 10 en zondag 11 september organiseert Landgoed Tenaxx “De nacht van de Dino”.

Programma
Zaterdag 10 september

Vanaf 15.00 uur zijn de vaders en moeders welkom om hun tentje op te zetten in het dinopark.
17.00 uur: officiële opening van de nacht van de dino
19.00 uur: grote barbecue voor alle deelnemers.
21.30 uur: de dino's worden in het licht gezet en het grote kampvuur wordt onsttoken. Er is een speciale speurtocht uitgezet door het dinobos.
De grote zandbak waaruit kinderen hun eigen fossiel kunnen uitgraven is verlicht. In de Dino-doe tent kunnen kinderen knutselen. Bij het Genootschap van Kwatsch en Meesterschap kun je je laten schminken of deelnemen aan je eigen dinobroodje bakken. Er loopt een levende dino door het park.
vanaf 20.00 uur: muziek in het park met “Cloversend”; ze spelen voornamelijk Ierse folk, maar ook Franse en Middeleeuwse traditionals.
24.00 uur: groot vuurwerk op het landgoed.
Na het vuurwerk gaan we slapen, tenminste als je kunt slapen bij het brullen van de dino's. Hoor je daar iets dichterbij komen door het bos?

Zondag 11 september
9.00 uur: ontbijt met belegde broodjes voor iedereen. Daarna kan men nog tot 18.00 uur op het park verblijven. Uiterlijk 20.00 uur moeten alle tentjes weer weg zijn.

De kosten bedragen € 34,95 per kind en € 45,95 per volwassene.
U kunt zich inschrijven via: info@bourtange.nl
BBQ, ontbijt en toegang tot het dierenpark zijn bij de prijs inbegrepen.
Bezoekers die alleen voor het park en het avondprogramma komen betalen de normale entree.
Volwassenen € 9.00 p.p, kinderen € 5.00 p.p en gezinskaart € 25.00.



65 miljoen jaar geleden stierven de laatste dinosaurussen uit, maar tijdens de Nacht van de Di­no komen ze weer tot leven! Op het landgoed staan meer dan 20 levensgrote dino's in hun natuurlijke habitat. De reuzendieren heersten gedurende miljoenen jaren over de wereld en spreken nog altijd tot de verbeelding.

In de nacht van zaterdag op zondag kun je de aanwezigheid van deze voorwereldlijke dieren op een heel andere manier beleven. In magische gekleurd licht lijken ze echt tot leven te komen voor de ogen van de bezoekers.

Om dit van heel dicht bij mee te maken kunnen vaders en zonen, moeders en dochters kam­peren op het landgoed. Midden tussen de dino’s de nacht doorbrengen - een gebeurtenis die de kinderen nooit vergeten.

Op het landgoed is ook een Dino-doe ruimte met allerlei activiteiten voor kinderen: haaien­tanden zeven, zelf een fossiel uit steen hakken, gipsen dino’s gieten en veel meer. Het is een educatieve en speelse manier, die je terugbrengt naar ‘monsterlijke tijden’.

Zelf een bijdrage leveren

Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.

Meer info »

Gratis reclame voor sportclubs en stichtingen

Meer info »

Uw bedrijf hier voor slechts € 65 ex BTW per jaar

Oost-Groningen

Business Partners

Schildersbedrijf Dreijer VOF Beerta
Hoogma Webdesign Beerta
Camperpark Landgoed Winschoterzijl Winschoten
Klooster Reizen Winschoten
ESET Antivirus en internetbeveiliging
Johan Kroon Administratie Scheemda
Nauticfan Beerta
Secusoft Security Software Beerta
24/7 Bestellen Beerta
A.F. Security Heiligerlee

--- advertentie ---

Oost-Groningen is een prachtige regio want....

de gastvrijheid, veel ruimte, een top plek om te wonen

Zelf toevoegen »