Voorjaarsmarkt
Dit evenement heeft al plaats gevonden!!
Wanneer? | Van 12 tot 13 april 2025 |
Waar? | Vesting Bourtange |
Aanvang | 11:00 u |
Einde | 18:00 u |
Ga naar de website: www.bourtange.nl
“De Vesting is ontwaakt”
Op zaterdag 12 en zondag 13 april vindt de traditionele voorjaarsmarkt in de vesting plaats. Allerlei artikelen rond het thema voorjaar zullen getoond en verkocht worden. Uiteraard ontbreken een hapje en drankje niet op de markt.
De lentemarkt van Bourtange is een gezellige buitenmarkt waar voorjaarskleuren, kraampjes met allerlei artikelen rond het thema “voorjaar” en lekkere hapjes, zorgen voor het echte voorjaarsgevoel. Op zondagmiddag klink er een heus kanonschot door het exercitiepeloton van Bourtange.
Openingstijden van de markt: beide dagen van 11.00 tot 18.00 uur. De entree voor de markt is € 3,- vanaf 6 jaar in de voorverkoop. Aan de kassa kosten tickets € 4,- per persoon van 6 jaar en ouder. Er wordt geen parkeergeld gevraagd.
Bezoek ook musea Bourtange
Tijdens de markt kan men tevens een bezoek brengen aan:
- het museum “De Baracquen”
- de stijlkamers in de “Kapiteinswoning”
- de bijzondere Synagoge, het beleefmuseum Terra Mora
- de film over de reconstructie in De Dagen van Roem
- de expositie “Dansen met Moeder aarde” in het grote kruithuis
Entreekaarten zijn te verkrijgen bij het informatiecentrum.
--- advertentie ---
Komende evenementen
- 15 november 2025
Sinterklaasintocht Onstwedde
Onstwedde - 15 november 2025
Sinterklaasintocht Musselkanaal
Musselkanaal - 15 november 2025
Boekenmarkt Oostwold
Oostwold - 15 november 2025
Sfeelvolle Sinterklaas intocht Delfzijl
Delfzijl - 15 november 2025
Intocht Sinterklaas Winschoten
Winschoten - 15 november 2025
Sinterklaasintocht
Stadskanaal - 15 november 2025
Intocht Sinterklaas in Westerlee
Westerlee - 15 november 2025
Sinterklaasfeest en -optocht
Heiligerlee - 15 november 2025
Sinterklaasintocht
Blijham - 16 november 2025
Sinterklaasintocht in Beerta
Beerta
Zelf een bijdrage leveren
Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.









