Oost-Groningen Facebook
Menu

Gemeinde

Like Muziek en Monument op Facebook

Muziek en Monument

Wanneer?  

22 Juni 2025

Waar?  

Kerk Nieuwolda
P.G. Cremersstraat 14
Nieuwolda, Oldambt

Beginn  

12:00 u

Ende  

17:45 u

Vorverkauf ab  

20 April 2025

Ga naar de website: www.hintsorgelmidwolda.nl

Zondagmiddag 22 juni klinkt in het Oldambt overal muziek. In vier kerken, in Finsterwolde, Midwolda, Nieuwolda en Oostwold komen diverse muziekgenres, van barok tot beat, aan bod. Muziek van Groningse bodem. Dit alles in het kader van het jaarlijkse evenement Muziek & Monument dat vorig jaar voor het eerst van start ging.
In de kerk van Nieuwolda is om 12.00 uur Franse barokmuziek te beluisteren van het Noordelijk Barok Ensemble o.l.v. Jelte Hulzebos. De musici maken tevens een uitstapje naar de grootste componist aller tijden, Joh. Sebastian Bach.
Aansluitend treedt in de kerk van Midwolda om 13.45 uur zanger Alex Vissering op met de band Hollywood Horse Shit. Onder het motto ’Memphis in Midwolle’ wordt tijdens dit optreden een ode aan Johnny Cash en Elvis Presley gebracht. Ludolf Heikens begeleidt de band op het orgel.
Na de middag geeft om 15.15 uur in de Amsterdamse School kerk in Oostwold de Groninger Folkgroep Törf acte de présence en bezingt de Groninger taal. De band Them Dirty Dimes uit de stad Groningen sluit om 16.45 uur het muziekspektakel af in de kerk van Finsterwolde. Zij laten zich inspireren door o.a. blues en dixieland.
Elk optreden duurt een uur en kost een tientje. Wie vier concerten wil bezoeken betaalt drie tientjes. De tijden van de concerten zijn dusdanig dat de route langs de kerken ook is te fietsen.

Selbst beitragen

Jeder kan etwas beitragen an www.oostgrunn.nl und damit Ost Groningen mehr Bekentheid geben. Besucher können regieren , Beurteiligungen schreiben und Erfahrungen teilen. Auch kan jeder auf unsere Umfrage reagieren, Bilder teilen, Ereignisse mitteilen und Sport-berichte schreiben. Machen Sie uns deutlich warum Ost Groningen so eine wunderbare Region ist. Wir fragen die Mitarbeit von allen Einwohnern von Ost Groningen um auf dieser Weise Werbung zu machen für diese wunderschöne Region!

Meer info »

Gratis reclame voor sportclubs en stichtingen

Meer info »

Uw bedrijf hier voor slechts € 65 ex BTW per jaar

Oost-Groningen

Business Partners

Johan Kroon Administratie Scheemda
Hoogma Webdesign Beerta
ESET Antivirus en internetbeveiliging
Klooster Reizen Winschoten
Schildersbedrijf Dreijer VOF Beerta
Camperpark Landgoed Winschoterzijl Winschoten
Secusoft Security Software Beerta
Nauticfan Beerta
Komex Musselkanaal
A.F. Security Heiligerlee

--- advertentie ---

Oost-Groningen is een prachtige regio want....

Het woord 'File' staat niet in het Gronings woordenboek

Zelf toevoegen »