Oost-Groningen Facebook
Menu

Gemeinde

De Musea Heiligerlee gaan weer los!

Op 1 april gaan de musea in Heiligerlee weer open. We hebben de afgelopen maanden niet stil gezeten. Wat kunt u verwachten?

In het museum Slag bij Heiligerlee is de tentoonstelling 'Verborgen Vestingen in Groningens Grensland’ over de restanten van vesting- en schanswerken in Oldambt verlengd tot 1 november 2023.

De gastpresentatie van de Torenwachters over Bommen Berend en Rabenhaupt is eveneens geprolongeerd.

In het Klokkengieterijmuseum is de tentoonstelling 'Geen Gunstbetoon maar Wettelijk Recht!’ te zien. Daarin maakt u kennis met Pieter de Boer, de onverzettelijke Fries die zijn leven lang heeft gevochten voor de mobilisatie- invaliden uit de Eerste Wereldoorlog. Het grote carillon in de museumtuin is een monument voor hen. Een man als De Boer, met al zijn deugden en tekortkomingen, zou vandaag de dag nog veel kunnen betekenen voor grote kwesties als de afwikkeling van aardbevingsschades.

Voorts zijn enkele verschuivingen gedaan in de vaste opstellingen. Met hulp van het Prins Bernhard Cultuurfonds wordt een audiotour ingericht en een verbeterde presentatie van beroemde klokken gemaakt.

Wij, en onze nieuwe collega's die zich deze winter hebben gemeld zijn klaar om u als vanouds een leerzaam en vooral leuk uitje te bezorgen.

Ga naar de website: www.museaheiligerlee.nl

Persberichten

  • Verkoop je caravan veilig en zonder gedoe via Wijkopencaravans.nl
    lees verder
  • Opfriscursus Zwemmen
    lees verder
  • Groninger Groeifonds breidt werkgebied uit naar gehele provincie
    lees verder
  • Werkzaamheden aanpak Blauwe Roos in Winschoten van start
    lees verder
  • Veur Mekoar: ondernemers verbinden in Midden-Groningen
    lees verder
  • Vermeulen Steen & Hout introduceert innovatieve statiegeldmachine in Winschoten
    lees verder
  • Gebiedsfond windpark N33 start met “verduurzaamheidslening”
    lees verder
  • Centrumplan Ter Apel
    lees verder
  • Bespaarteam GOUD Westerwolde is van start
    lees verder
  • Beweegzomer 2024 in Westerwolde
    lees verder
  • Selbst beitragen

    Jeder kan etwas beitragen an www.oostgrunn.nl und damit Ost Groningen mehr Bekentheid geben. Besucher können regieren , Beurteiligungen schreiben und Erfahrungen teilen. Auch kan jeder auf unsere Umfrage reagieren, Bilder teilen, Ereignisse mitteilen und Sport-berichte schreiben. Machen Sie uns deutlich warum Ost Groningen so eine wunderbare Region ist. Wir fragen die Mitarbeit von allen Einwohnern von Ost Groningen um auf dieser Weise Werbung zu machen für diese wunderschöne Region!

    Meer info »

    Gratis reclame voor sportclubs en stichtingen

    Meer info »

    Uw bedrijf hier voor slechts € 65 ex BTW per jaar

    Oost-Groningen

    Business Partners

    Klooster Reizen Winschoten
    Hoogma Webdesign Beerta
    Schildersbedrijf Dreijer VOF Beerta
    Camperpark Landgoed Winschoterzijl Winschoten
    Johan Kroon Administratie Scheemda
    ESET Antivirus en internetbeveiliging
    24/7 Bestellen Beerta
    Komex Musselkanaal
    Nauticfan Beerta
    Secusoft Security Software Beerta

    --- advertentie ---

    Oost-Groningen is een prachtige regio want....

    het is hier s nachts nog zo donker dat je echt de sterren kunt zien

    Zelf toevoegen »