Jaarmarkt Oude Pekela
Dit evenement heeft al plaats gevonden!!
Gratis toegang
Wanneer? | 12 september 2026 |
Waar? | Centrum Oude Pekela |
Aanvang | 10:00 u |
Einde | 17:00 u |
Ga naar de website: jaarmarktoudepekela.nl
Op zaterdag 12 september 2026 vindt opnieuw de grootste en gezelligste jaarmarkt van het Noorden plaats. Jaarlijks trekt dit evenement duizenden bezoekers die komen genieten van de sfeer, de kramen en de gezelligheid.
Met ruim 130 standhouders is het aanbod zeer gevarieerd, van lokale producten en ambacht tot curiosa en lekkernijen. Bezoekers kunnen er de hele dag rondstruinen en ontdekken.
Op de parkeerplaats voor het gemeentehuis wordt daarnaast een grote oldtimershow georganiseerd, waar ruim 80 klassieke voertuigen te bewonderen zijn.
Een veelzijdig evenement waar markt, beleving en nostalgie samenkomen in het hart van de regio. Meld je aan als standhouders voor de
--- advertentie ---
Komende evenementen
- 10 oktober 2026
Postzegelruilbeurs
Winschoten - 13 oktober 2026
Zwem4daagse
Winschoten - 13 oktober 2026
Kids Fun Day's Oldambt
Winschoten - 14 oktober 2026
Gallimarkt
Leer - 14 oktober 2026
Helende stilte
Finsterwolde - 18 oktober 2026
Paddenstoelenfestival
Midwolda - 21 oktober 2026
Meditatieve dans (Winschoten)
Winschoten - 24 oktober 2026
Sterren kijken tijdens Nacht van de Nacht
Noordbroek - 27 oktober 2026
Wijkresto
Winschoten - 28 oktober 2026
Allerheiligenkermis
Winschoten
Zelf een bijdrage leveren
Op de website Oostgrunn.nl kan iedereen een steentje bijdragen om zo Midden en Oost-Groningen op de kaart te zetten. Zo kan iedereen gemakkelijk een foto toevoegen, een evenement promoten en sportverslagen schrijven. Geef zelf ook eens een goede reden waarom Midden en Oost-Groningen een prachtige regio is. Wij vragen de medewerking van alle inwoners van Midden en Oost-Groningen om ons op deze manier te helpen met de promotie van deze prachtige regio.









